Студенти 3 курсу провели модельні судові засідання з розгляду кримінальних справ

8 квітня студенти 3 курсу Полтавського фахового коледжу у рамках вивчення навчальної дисципліни «Кримінальний процес» продемонстрували проектні роботи у вигляді модельних судових засідань з розгляду кримінальних справ. Відтворення порядку судового розгляду відбувалося у змішаному форматі.

Здобувачі освіти отримали прекрасну можливість апробувати отримані знання, спробувавши себе у ролі конкретного учасника кримінального процесу. Варто відзначити, що такі заходи є традиційними й дозволяють кожному здобувачу освіти не тільки отримати спеціальні навички, а й навчитися працювати в команді, розробляти власну правову позицію по справі, вирішувати спірні юридичні питання.