Студенти 3 курсу взяли участь у тематичному тренінгу для співробітників оперативних підрозділів і підрозділів досудового слідства СБУ

6-7 березня 2024 року студенти 3 курсу Гутиря Вікторія, Юрченко Данило, Дронь Олександра та Павелко Аміна взяли участь у пізнавальному та практично корисному тренінгу, організованому Інститутом підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України. Студенти дізналися від співробітників оперативних підрозділів та підрозділів досудового слідства СБУ особливості збирання, перевірки, оцінки доказів із застосуванням протоколу Берклі з ведення розслідувань з використанням відкритих цифрових даних.

Дякуємо організаторам та тренерам заходу й сподіваємося на не менш плідну співпрацю в майбутньому!