Студенти Полтавського юридичного коледжу взяли участь у I Всеукраiнських сковородинiвських навчаннях

5 жовтня студенти Полтавського юридичного коледжу взяли участь у I Всеукраїнських сковородинiївських навчаннях.

У літературно-меморіальному музеї імені I. П. Котляревского відбувся літературно-мистецький захід “Свiт ловив його, та не спiймав”, на якому присутні згадали сторiнки життя великого філософа та митця, декламували його поезії, інсценували байки, виконували пісні та музичні композиції.

Провiдний науковий співробітник музею Скриль В. I. зазначила, що погляди Григорiя Сковороди значно вплинули на становлення багатьох відомих українців.

У рамках навчання також відбулися: конференція “Пiзнай себе”, на якiй студенти коледжу представили власні дослідження життя та творчості Григорія Савича, його філософських поглядів, конкурс на кращу авторську поезію про мандрівного філософа та перегляд фільму про Людину, яку “світ ловив, але не спіймав”.