Студенти Полтавського юридичного коледжу взяли участь у квесті “День здоров’я”

Довести, що полтавські підлітки відповідальні, знають, як вберегтися від ІПСШ, туберкульозу та інших небезпечних хвороб, прийшло 10 команд.

Близько 15 імпровізованих станцій із каверзними завданнями, учасники подолали за півтори години. Серед них і питання про гігієну, ВІЛ/СНІД, репродуктивне здоров’я та контрацепцію.

“Такий квест ми проводимо вже втретє. Це чудова альтернативна форма пізнавальних заходів для підлітків. Учасники мають пройти дистанцію з півтора десятка локацій, на яких треба виконувати певні завдання. Це як і фізичні вправи, так і пізнавальні. Зокрема, їм треба провести скрінінг-опитування про туберкульоз, розповісти про норми поведінки та зіграти в боулінг”, − розповів Віктор Шилов, керівник підліткового напрямку БО “Світло надії”.

Команда Полтавського юридичного коледжу зайняли ІІ місце та отримала призи від партнерів: “Wizoria”, мережі розважальних центрів «Турбіна», Multiplex.