Студенти Полтавського юридичного коледжу відвідали Верховну Раду України

11.04.2017 року відбулася оглядова екскурсія у Сесійному будинку Верховної ради України для студентів Полтавського юридичного коледжу. Завдяки підтримці адміністрації коледжу та викладачам циклової комісії правових та соціально-гуманітарних дисциплін Полтава К.О., Дубович О.В., Кочук Ю.І. та Шайхаєвій О.М. учасники екскурсії мали можливість оглянути національну реліквію – картину «Державотворення», а також Прапор Незалежності, який народні депутати першого скликання внесли до сесійної зали 24 серпня 1991 року. До того ж студенти побували у самій сесійній залі, де на власні очі побачили, як проходить пленарне засідання Верховної Ради та ухвалюються закони України. Крім того, у рамках патріотичного виховання, студенти Полтавського юридичного коледжу відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, де їм розповіли про героїзм, звитягу, жертовність і трагедію народу України в період 1941-1945 років. Також студенти побачили своєрідну візитну картку Києва – монумент «Батьківщина-мати», що увінчує головну будівлю меморіального комплексу і нагадує про подвиг українців в року війни.