Студенти Полтавського юридичного коледжу завітали на ознайомчу екскурсію до Полтавського окружного адміністративного суду

Студенти Полтавського юридичного коледжу разом з викладачем Ромашко А.А. завітали на ознайомчу екскурсію до Полтавського окружного адміністративного суду та взяли участь у судовому засіданні!

изображение_viber_2019-11-05_12-02-41

Головний спеціаліст – прес – секретар суду Ольга Синяговська розповіла студентам про діяльність суду, інноваційні підходи, що запроваджуються в роботі, та принципи функціонування структурних підрозділів.Також студенти зустрілись із керівником апарату суду Євгенієм Зіненком, який пояснив організацію роботи установи, особливості системи адміністративного судочинства в Україні та перпективи судової реформи.

изображение_viber_2019-11-05_12-02-39

Після зустрічі з працівниками суду студенти були присутніми у судовому засіданні з розгляду адміністративної справи під головуванням судді О.О. Кукоби.

изображение_viber_2019-11-05_12-02-37

Що може бути краще такого засвоєння теоретичних знань, отриманих у Полтавському юридичному коледжі?!