Студенти Полтавського юридичного коледжу створили колажі “Полтавщина літературна”. Студенти групи ПК-32-А та ПК-24 підготували цікаві розповіді про літераторів, які народилися та жили у полтавських краях. Іван Котляревський, Панас Мирний, Маруся Чурай, Григір Тютюнник, Борис Олійник, Лідія Віцена, Олексій Дмитренко, Тамара Голобородько – талановиті письменники, які досягли успіху, та звичайні люди, які навчилися боротися з різними життєвими труднощами.

Студенти створили колажі з портретами та іменами митців, щоб запам’ятати своїх земляків, з яких варто брати приклад. А також відвідали місця, які нагадують нам про полтавських “творців слова”. Майбутні юристи пишаються, що мають таких відомих та надзвичайно талановитих земляків.