Студенти Полтавського юридичного коледжу відвідали музей-садибу I.П.Котляревського

Перлиною України та Полтавщини є садиба, де народився відомий письменник Іван Котляревський – творець «Енеїди», «Наталки-Полтавки», зачинатель української літературної мови.

Усі шляхи на Полтавщині сходяться на відомій Івановій горі, де й розташувався музей – відомий на всю Україну. Саме Іванова гора таїть у собі особливу українську енергетику. 19 квiтня студенти I курсу вiдвiдали музей-садибу I. П. Котляревського, поринули в атмосферу кiнця XVIII – початку XIX столiття.

Це особливe мicце, бо тут написанi невмирущi твори, тут неначе обнялись нерукотворна краса та сива пам’ять минулого, тут наче i нинi чути полтавську говiрку Iвана Петровича…