Студенти Полтавського юридичного коледжу передали пластикові кришки для переробки їх на протези для воїнів АТО

Вже традиційно, у річницю Революції Гідності представники волонтерського загону «Промінь світла» передають пластикові кришки ГО «Команда небайдужих». Протягом року студенти Полтавського юридичного коледжу активно долучалися до цієї акції та збирали кришки у спеціальні контейнери.

Використані пластикові кришечки-закрутки можуть бути використані для переробки. На спеціальних заводах вони дробляться в гранули, після чого використовуються в якості вторинної сировини або продаються іншим заводам для виготовлення певної продукції. Дана акція вирішує відразу дві проблеми — екологічну (як збір пластику для його переробки замість відправки на загальні звалища сміття) і соціальну (допомога воїнам АТО в протезуванні).

Збір кришечок триває, тому запрошуємо усіх бажаючих долучатися до цієї акції!