Студенти Полтавського юридичного коледжу взяли участь у турнірі з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед команд вищих навчальних закладів м. Полтава

23 жовтня 2017 року у Полтаві пройшов брейн-ринг серед команд вищих навчальних закладів, у якому взяла участь і команда нашого коледжу «Парадокс КАРАСИКА». Гра була напруженою та цікавою, учасники команди – Суржа Анна, Горєв Микита, Шейка Оксана, Скирда Крістіна, Роман Інна, Пивовар Вікторія – проявили себе на гідному рівні. «Парадокс КАРАСИКА» поступився лише переможцю минулорічної та цьогорічної гри, команді із ПНПУ ім. В.Г.Короленка.

Студенти та глядачі також мали змогу проявити свої інтелектуальні здібності та отримати подарунки. А «Парадокс КАРАСИКА» отримав солодкі призи та диплом за участь у грі.

Нагадуємо, що у коледжі працює група із інтелектуальних ігор, якою керує викладачка Пивоварська Ксенія Сергіївна. Якщо ви маєте бажання взяти участь у інтелектуальних іграх – звертайтеся до неї у кабінет 206.