Студенти Полтавського юридичного коледжу відвідали презентацію книги “Симон Петлюра і Українська революція 1917 – 1921рр.”

19 жовтня студенти Полтавського юридичного коледжу відвідали презентацію книги “Симон Петлюра і Українська революція 1917 – 1921рр.”, що вийшла друком за сприяння Полтавського обласного осередку Всеукраїнського товариства “Просвіта”.

Презентував видання М.Г. Кульчицький, український громадський і політичний діяч, депутат Верховної Ради кількох скликань, дисидент.

Присутні мали чудову нагоду більше дізнатися про Симона Васильовича Петлюру, нашого земляка, одного з найяскравіших діячів Української революції, соту річницю якої українці відзначили у цьому році. Мова йшла про уроки історії, про сильні і слабкі сторони нації, про друзів і ворогів українства та виклики сьогодення, які стоять перед нацією. Історія – вчителька життя і хто не засвоює її уроків мусить вчитися знов і знов.