Студенти коледжу розповіли про професію юристів

Майбутні правники, а саме студенти 3 та 4 курсу, учасники гуртка з кримінального процесу, розповідали школярам про професію юриста.

Демонстрували не лише здобуті знання з кримінального процесу та кримінального права, а і свій акторський талант. 12 та 14 грудня студенти Полтавського юридичного коледжу відвідали школи в Диканьці та Нових Санжарах з моделюванням судового засідання, розглядали досить заплутану кримінальну справу.

Оскільки особу було обвинувачено у скоєнні тяжкого злочину, то слухання проводилось колегіально у складі трьох суддів.

Серед студентів було розподілено ролі прокурора,  адвоката, підсудного, секретаря судового засідання та судового розпорядника. Сторона обвинувачення та сторона захисту забезпечила явку свідків у судове засідання.

Щиро вдячні за гостинність Диканській ЗОШ І-ІІІ ст. та Новосанжарському НВК та сподіваємося на майбутню співпрацю.