Студенти коледжу здійснили цікаву та насичену поїздку до Буків, Межигір’я та Києва

43328160_2232112653675481_1381056968935866368_n6 жовтня 2018 року студенти Полтавського юридичного коледжу здійснили цікаву та насичену поїздку до Буків, Межигір’я та Києва. Спочатку відвідали ландшафтний парк у селі Буки. Іван Суслов є засновником, котрий почистив ріку Роставицю та на її берегах розбив ландшафтний парк із баштами і підпірними стінами, містками, фонтанами, водоспадами, невеличким зоопарком, церковним комплексом і будинком для сиріт.

Комплекс складається з церкви св. Євгенія, дзвіниці св. Данила та каплиці святих Миколи і Олександра. Парк повністю належить родині Суслових. Візитною карткою є символ радянського Києва – фонтан-рулетка, який знаходився на Хрещатику.

Наступним місцем для екскурсії став національний парк Межигір’я – це місце, де відпочиває душа і тіло, де рослини поєднуються між собою в дивовижному ландшафтному дизайні. Під час екскурсії студенти змогли насолодитися красою витворів людської фантазії.

Побачили привабливі види місцевості, що притягують до себе, велику кількість розкішних будинків та прекрасні краєвиди Дніпра. Парк унікальний за тематикою, масштабами, вартістю речей, які зібрані в ньому.

43362299_2232112563675490_1569471381710569472_nЕкспонат парку – будинок з дерев’яного брусу – «хонка» – одна з найбільших будівель такого типу. Найбільше вразило оздоблення будинку, автопарк з раритетними автомобілями й мотоциклами, зоопарк, у якому є такі екзотичні тварини як кенгуру, земляні зайці, а ще птахи: австралійський ему, павичі, фазани, австралійські гусаки. У ході екскурсії милувалися мережею штучних водойм, що витікають з артезіанських свердловин: озера, водоспади, фонтани.

На завершення екскурсії досить цікавою була прогулянка вечірнім Києвом, де студенти відвідали головну площу країни – Майдан Незалежності, i побачили багато пам’яток, скульптур, фонтанів.

У цілому екскурсія вдалася цікавою та змістовною. Усі дізналися багато нового, отримали масу різноманітних емоцій і величезне задоволення.