Студенти коледжу долучилися до міжнародної акції Museumselfieday

15 січня 2020 року студенти групи ПК-42-А Полтавського юридичного коледжу долучилися до міжнародної акції Museumselfieday в Полтавському літературно-меморіальному музеї І.П. Котляревського.

FB_IMG_1579082511076

З метою популяризації національного культурного надбання до міжнародного проєкту у 2016 році приєдналися українські музеї.

День музейного селфі полягає в тому, що кожен охочий може зробити фото на будь-який мобільний пристрій (смартфон чи планшет) на фоні або поруч із музейним експонатом та опублікувати фото на своїй сторінці у соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram із хештегами #MuseumSelfieDay та #MSDPoltava2020.

Автори найкращих селфі, відібрані вищезазначеними музеями, будуть нагороджені інформаційно-презентаційним набором «Полтава туристична».

Студенти коледжу отримали яскраві враження від завжди гостинного музею та привітних працівників. #MuseumSelfieDay #MSDPoltava2020