Студенти коледжу взяли участь у ІІІ студентському круглому столі “Держава. Право. Суспільство: сучасні проблеми та тенденції розвитку”

21 березня у Полтавському коледжі нафти та газу відбувся ІІІ студентський круглий стіл “Держава. Право. Суспільство: сучасні проблеми та тенденції розвитку”, присвячений 50-річчю навчального закладу. У ньому взяли участь студенти Бондаренко Владислав (науковий керівник – кандидат філософських наук Пивоварська К.С.), Алєксандрова Єлизавета та Пономаренко Надія (науковий керівник – канфдидат юридичних наук Полтава К.О.). Вони продемонстрували високий рівень підготовки, виступивши із доповідями на пленарному засіданні, та отримали сертифікати. Таким чином студенти залучаються до наукової діяльності, отримуються навички публічного виступу та вчаться відстоювати свою думку у дискусіях із іншими.