Студенти взяли участь в інтелектуальній грі брейн-ринг під назвою «Юридичний fresh»

4 грудня 2019 р. в приміщенні Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого студенти взяли участь в інтелектуальній грі брейн-ринг під назвою «Юридичний fresh» за звання найрозумнішої та найталановитішої команди нашого навчального закладу.

изображение_viber_2019-12-10_15-06-59

До участі долучилися студенти 3 курсу, які мали змогу проявити свою креативність та зібраність. Гра, метою якої було створити позитивні емоції, стимулювати пізнавальну активність, а також розвити самостійність та креативність мислення серед команд, складала я з 5 етапiв. Перемогу здобула група ПК-32-А. Студенти 3 курсу допомагали в організації даного заходу.

изображение_viber_2019-12-10_15-06-58

Гра була дуже напружена, непередбачувана і, водночас, надзвичайно цікава та пізнавальна. «Юридичний fresh» став гарною нагодою закріпити знання з різних галузей права та незабутньо провести час.