Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості.

З 11 по 18 вересня 2017 року на території Полтавського юридичного інституту м. Полтава проводився турнір з міні футболу серед студентів Полтавського юридичного коледжу .

В чемпіонаті взяли участь чотири команди від кожного із курсів коледжу. Ігри відбувалися по коловій системі, кожна команда зіграла по 3 гри.

В тяжкій і напруженій боротьбі як психічно так і морально змогла здобути перше місце збірна команда 3 курсу яка була нагороджена кубком а також грамотою. До складу збірної  увійшли такі студенти як :

8.Ломака М.

Якщо взяти на аналіз проведені ігрові зустрічі команди третього курсу, яка має такі результати, як два виграші і одну нічейну гру, то можна з легкістю  вирахувати досить гарну динаміку і волю до перемоги самих гравців які до останнього боролися і не здавалися ні перед чим.

Друге місце здобула збірна команда другого курсу і була нагороджена грамотою.

Третє місце здобула збірна команда четвертого курсу і була нагороджена грамотою.

Четверте місце посіла команда першого курсу і була нагороджена грамотою.

Було досить нелегко, але всі команди показали гарний рівень підготовки, змогли на належному показати свої навички та вміння.

Окрему подяку слід виразити нашому головному тренеру Юрію Петровичу Прокопчуку за кропітку роботу зі спортсменами, моральну підтримку і організацію цього турніру.

Бажаємо творчих і спортивних успіхів нашим футболістам, перемоги в наступних змаганнях !!!