Розширюємо кордони та важливі напрями співробітництва і взаємодії

Полтавський фаховий коледж Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Громадська організація «Центр соціальної адаптації» уклали Меморандум про співробітництво. Його предметом є спільна діяльність та поєднання зусиль з організації та проведення заходів, спрямованих на захист прав вразливих категорій населення, сприяння вдосконаленню національних та місцевих політик у сфері захисту прав громадян України.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль та здійснення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення дотримання прав, відновлення порушених прав та навчання громадян ефективно реалізувати механізми захисту своїх прав, соціальної допомоги та адаптації.

Але на цьому наша співпраця не зупинилася. У ході обговорення реалізації напрямів співпраці дійшли згоди щодо можливості залучення студентів до практичної діяльності та уклали додатковий договір, де ГО «Центр соціальної адаптації» виступає як база практики для наших студентів.

Важливі життєві кроки починаються з маленьких, важливі події – з конструктивних домовленостей.