Разом ми – сила, разом ми – Україна!

27 травня відбулося свято останнього дзвоника в школі-інтернаті для дітей-інвалідів, що в місті Сєверодонецьк  Луганської області. Як відомо, ми вже мали змогу спілкуватись з цими дітьми. Цього разу ми також не могли їх не привітати з цим чудовим святом! Залишалось тільки знайти спосіб, і, зібравши невеликі збори волонтерського сектору, ми вирішили виготовити прикраси, які символізують свято останнього дзвоника. Працювати потрібно було швидко, адже  дітей в школі-інтернаті 72. Саме таку кількість жовто-блакитних бантиків з дзвіночками ми виготовили протягом тижня. І додавши до прикрас ящик печива, посилку було надіслано до адресата.

Найвищою мірою задоволення від зробленої справи були слова Вікторії Мірошніченко, волонтера, яка писала на своїй сторінці facebook: «Якби ви бачили, яке нам влаштували діти свято! Які вони були гарні в вишиваночках! Як вони раділи, коли ми всім подарували бантики з дзвіночками, які з любов’ю зробили студенти Полтавського юридичного коледжу!» Чесно кажучи, після таких слів хочеться працювати ще активніше та завзятіше.

Приєднуйтеся до нас, нам інколи дуже не вистачає робочих рук, адже разом ми – сила, разом ми – Україна!