«Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

Днями на Харківщині пройшла ХІІІ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». Серед учасників були і студенти Полтавського юридичного коледжу Бардакова Поліна (кер. Корнет С.О.) та Коротка Неля (кер. Корнет А.В.).

Участь у конференції взяли 216 юних науковців із закладів освіти 16 областей України. Свої доробки вони презентували в різних секціях: «Духовні скарби мого краю», «Етнографічні особливості рідного краю», «Глобальні проблеми сучасності», «Життя, творчість, філософські погляди Григорія Сковороди», «Сенс життя у поглядах сучасної молоді».

Юні дослідники представляли доповіді з різних напрямів краєзнавства та філософські роздуми з питань сьогодення, що хвилюють сучасну молодь.

У межах конференції всі учасники отримали збірку тез науково-дослідницьких робіт «ХІІІ Всеукраїнська філософська конференція «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…» та були нагороджені грамотами.