Просили Батько, просили Мати, і Ми Вас просимо до нас на весілля…

08.12.2017 року студенти та викладачі  Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, учасники студентського фестивалю творчості  «Викладач та студент – єдиний тренд!», відвідали Музей українського весілля в селі Великі Будища, де інсценували весілля за місцевими народними звичаями і обрядами.

Унікальні експонати весільних обрядів, вишиті рушники, весільне вбрання та скриня нареченої ‒ усе це можна не лише побачити, але й приміряти чи взяти до рук.

Молоді туристи перетворилися на весільних гостей та інших дійових осіб, а після такої інсценізації ще й усі отримали весільні шишки, залишилися ситі і задоволені, ніби самі побували на українському весіллі.