Продовжує свою роботу Студія правової грамотності

18 квітня 2019 року  у Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся правовий лекторій для вчителів шкіл м. Полтави, які викладають шкільний курс «Основи правознавства» по новелам законодавства та його актуальним змінам і реформам.

Викладач к.ю.н. Полтава Катерина Олександрівна надала загальну характеристику ряду нових нормативних актів у сфері  запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьби з цими явищами.

pravovih

Не лишилась осторонь і тема юридичної відповідальності неповнолітніх,  по якій викладач к.ю.н. Дубович Олеся Валеріївна провела з вчителями тренінг.

Досить розгорнуто була подана інформація по реформуванню судової системи, її сучасну структуру та органи, які здійснюють контроль в судовій гілці влади,  викладачем Шайхаєвою Оленою Мустафаївною.

Викладач Шеховцова Ольга Ігорівна розповіла про законодавчі зміни в порядку стягнення аліментів, по обов’язках батьків по утриманню дітей в сімейному законодавстві.

Також викладачі і вчителі обговорювали методичні аспекти і нюанси викладання шкільного курсу «Основи правознавства»