Презентація книги В. Малика «Журавлі-журавлики. Героїчні казки-легенди»

22 лютого  студенти  академічної групи  ПК-22-А Полтавського юридичного   коледжу відвідали чудовий  вечір пам’яті Володимира Малика «Чарівні журавлі літописця з Лубен» в  Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці  імені І.П. Котляревського, у рамках якого відбулась презентація книги Володимира Малика «Журавлі-журавлики. Героїчні казки-легенди», упорядником якої виступив син письменника, Олександр Володимирович Сиченко. Захід відкрив Вадим Григорович Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації. Завідувач відділу соціокультурної діяльності Юлія Крамарєва розповіла  присутнім про життєвий і творчий шлях письменника, а учасниця народного хору «Калина» Юлія Немирич виконала українські пісні,  які, як і книга, викликали у студентів інтерес до історії нашого народу, виховували почуття гордості за лицарів-оборонців рідної землі.