Правоосвітній захід для учнів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Полтавської міської ради Полтавської області

Студенти-консультанти навчально-практичної лабораторії Вікторія Гутиря та Анастасія Коренєва провели правоосвітній захід для учнів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Полтавської міської ради Полтавської області.

Під час зустрічі студенти намагалися не тільки максимально доступно висвітлити питання юридичних наслідків порушення законів неповнолітніми, а й прагнули викликати інтерес до актуальних правових проблем.

Насамкінець учні взяли участь у вікторині з використанням ігрової навчальної платформи «Kahoot!» та обмінялися враженнями від такого досвіду комунікації!