Пояснення щодо правил вступу 2022

Щодня ми отримуємо від вас безліч питань щодо умов вступу, зміни правил прийому до коледжу, порядку подачі документів та зарахування на навчання, іспитів, тестів, програм підготовки і таке інше.

Ступінь вашої стурбованості високий, однак маємо розуміти, що у Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого поважають право, цінують закон та дотримуються чинних нормативних актів.

Говорити про правила прийому зараз не можемо, оскільки Міністерство освіти і науки України напрацьовує новий порядок прийому до закладів освіти у 2022 році, що зумовлено воєнним станом у країні.

Після оприлюднення цього документа ми проведемо ряд заходів по роз’ясненню змінених правил прийому, у тому числі матимете можливість поставити питання голові приймальної комісії, директору коледжу Любові Старостіній.

Слідкуйте за нашими сторінками в соціальних мережах, заходьте на сайт та будьте певні – ваша мрія стати студентом одного з кращих закладів України неодмінно збудеться!

Ми завжди готові вас підтримати.
Разом до Перемоги!
Разом до ваших мрій!