Порядок поселення студентів 2 – 4 курсу

Незалежно від наявних у студента 2–4 курсів пільг, обов’язковими підставами для поселення є:

• наявність прізвища студента у перевідному наказі на наступний курс навчання;
  • оформлений належним чином обхідний лист;
  • відсутність прізвища студента у списках рекомендованих на непоселення за порушення умов «Договору найму житлового приміщення», «Правил внутрішнього розпорядку в  гуртожитку Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого», правил пожежної безпеки.

Студенти, які виконали всі зазначені умови, але після встановлених термінів, поселяються на загальних підставах.

Порядок поселення:

• Поселення проводиться з 09.00 год. 31 серпня 2017 року;
  • Написання заяви на поселення у каб.202,203;
  • Укладення Договору найму житлового приміщення;
  • Сплатити за проживання;
  • З корінцем сплати за проживання необхідно звернутися до кастелянної гуртожитку для поселення;
  • Ознайомитись з «Правилами внутрішнього розпорядку в  гуртожитку Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого»,та пожежної безпеки у гуртожитках;
  • Подовжити термін дії перепустки до гуртожитку.