«Останній герой: на шляху до верховенства права»

6 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права за участю студентів групи ПК-43-а нашого коледжу відбувся пілотний захід «Останній герой: на шляху до верховенства права».

логотіпАдаптувавши відомий телеформат Survivor викладач коледжу Осадчий А.В. та 12 студентів –  відважних шукачів пригод висаджуються на маленькому безлюдному острові Рамрі  який знаходиться на узбережжі Бірми. На острові не діють Загальна декларація прав людини 1948 року, Міжнародні пакти про соціальні та економічні права та про політичні і громадянські права 1966, інші акти міжнародного права, які утверджують права людини.

image-0-02-04-25d685ab37368f368fd527a36cee1f4f5ba225ab63d1ddfc82d41fac42ed400d-VТому відважні шукачі – учасники  мали не тільки подібно Робінзону боротися за виживання, а й крок за кроком, випробування за випробуванням здобувати собі основні права людини – право на життя, на свободу думки і слова, на працю та інші права, без яких людина не може існувати в демократичному вільному суспільстві.

Проявивши неабиякий хист до виживання та продемонструвавши достойний рівень знань міжнародних актів з прав людини переможцем змагань та Останнім Героєм стала Тетяна Обихвіст!

Вітаємо з перемогою!