Новий рік уже на порозі

Новий рік – одне з найдивовижніших свят. Напередодні усіх охоплює дивне відчуття, наче має статися щось радісне та чарівне. 21 грудня студенти і викладачі зібралися у актовій залі, щоб поринути у світ новорічного дива. Коледж просто вибухнув різноманіттям яскравих костюмів, посмішок, жартів, танців і пісень.

Таланти з усіх курсів підготували театралізоване дійство «Новий рік уже на порозі». Ведучі свята разом з поліцейським традиційно розшукували Діда Мороза і Снігуроньку. На сцені оживали герої М.В. Гоголя, Л. Керрола, Ш. Перро, персонажі усної народної творчості. Але як по-сучасному вони виглядали!

Свято подарувало всім хвилю неповторних емоцій та вражень. Тож нехай Новий 2018 рік принесе всім енергію добра й любові, а вдача і творчі успіхи завжди будуть вірними супутниками на шляху підкорення нових вершин!