Наші студенти стали учасниками ELSA Day

Кожного року правління локальних осередків ELSA святкують ELSA Day, і наші студенти вирішили долучитися до нього.

29 листопада у Полтавському юридичному інституті в рамках цього свята була проведена лекція на тему «Позасудові способи вирішення спорів». Присутніми на заході були студенти всіх курсів, викладачі, а також Роман Інна та Суржа Анна, які на даний час є членами правління ELSA Poltava і були одними з організаторів цього заходу.

Спікером на даному заході була Аліна Сергеева, яка розповіла нам про основи позасудових способів вирішення спорів та, вступаючи у дискусію з учасниками ELSA Day, виокремила переваги та недоліки таких способів, а також можливості їх застосування та впровадження у нинішньому суспільстві.

Ми вдячні студентам за таку зацікавленість раніше невідомою темою і за активну участь в обговоренні цікавої проблеми. Також ми дякуємо організаторам та спікеру за можливість отримати для себе нову інформацію та за гарну атмосферу.