Навчання з питань протипожежної безпеки з працівниками та студентами коледжу

11 та 12 квітня 2019 року у Полтавському юридичному коледжі було проведено навчання з питань протипожежної безпеки з працівниками та студентами коледжу, під час яких відпрацьовано механізми навчальної евакуації людей з навчального корпусу та студентського гуртожитку.

Також директор коледжу Старостіна Л.Л. і куратори навчальних груп нагадали про пожежну безпеку у навчальних закладах, а також правила поведінки при виникненні пожеж та інших надзвичайних подій. Вагому увагу приділили рекомендаціям щодо вироблення алгоритмів практичних дій на об’єктах з масовим перебуванням людей, зокрема, у закладах освіти, при виникненні надзвичайних подій.

Усі присутні відзначили корисність такого заходу, адже здобуті знання сприятимуть підвищенню обізнаності про дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій у випадку надзвичайних ситуацій.