Міжнародний конкурс есе «Olive Tree Awards essay competition»

45443426_2247383072148439_8860378237268656128_nКонкурс есе імені Оливкового дерева став першим подібним кроком, спеціально розробленим, щоб дати молодим людям голос у просуванні Цілей сталого розвитку ООН.

Учасники віком до 30 років по всьому світу були запрошені написати твір до 1200 слів на тему: “Як туризм може сприяти Цілям сталого розвитку ООН”. Переможець отримує призові гроші в розмірі 1000 доларів, а два інших учасники по 500 доларів США.

Також нагородою для інших стала публікація у журналі «The olive tree», що виходить за благодійницькі кошти. У конкурсі взяли участь студенти з таких країн, як Канада, Індія, Малайзія, В’єтнам, Єгипет, Індонезія, Китай, Узбекистан, Бразилія, Філіппіни і Україна.

Єдиним учасником з України став студент ІІІ курсу Набок Віталій з есе «Every tourist could be a travelling artist writing stories for the Next Generation» («Кожен турист може стати художником, що пише історію Наступного Покоління»). Віталій став лауреатом конкурсу та потрапив у публікацію вищезгаданого журналу.
Ми вітаємо Віталія з цим здобутком та бажаємо йому подальших творчих успіхів!