Мої права в ідеальній державі

Мої права в ідеальній державі. Під такою назвою пройшов відкритий захід у Полтавському юридичному коледжі серед студентів третього курсу, організований викладачем Шеховцовою О.І. На даному занятті, в рамках вивчення дисципліни «Державне будівництво і місцеве самоврядування» студентам було запропоновано створити уявну державу і самім спробувати організувати  в ній центральні органи державної влади, вимоги до порядку утворення, організації і діяльності цих органів, а також вимоги до осіб, які б здійснювали управління державою і які б максимально підтримували і захищали права громадян в даній державі. Студенти були розподілені на підгрупи за кожним видом органів, де для виконання поставленого завдання їм було необхідно застосувати отримані знання із теорії держави і права, історії держави і права зарубіжних країн, конституційного права зарубіжних країн, конституційного права України і звичайно із державного будівництва і місцевого самоврядування України. Розроблений студентами матеріал був структурований у вигляді доповідей і презентацій. Студенти були зацікавлені ідеєю заходу і під час обговорень і дискусій піднімали багато спірних питань з даної теми.