Милосердя здатне розтопити навіть лід холодних сердець…

Без ядра горіх ніщо, так само, як і людина без серця
Григорій Сковорода

03 грудня 2018 року студенти Полтавського юридичного коледжу Рябуха Анна, Конюшенко Анна, Кругліковський Ростислав, Коряк Дмитро за сприянням та підтримкою викладацького складу коледжу долучилися до щорічної акції милосердя, присвяченої Міжнародному дню людей з інвалідністю, яка проходила у м. Кремінне Луганської області.

Приїхали до Кремінської спеціальної школи-інтернату із подарунками для діточок. Привезли розмальовки, олівці, пластилін, фарби та інше канцелярське приладдя, а також купу яблук для заряду позитивними емоціями та підтримки здоров’я.

Діти були неймовірно раді турботі та підтримці, якою їх оточили наші студенти, і дали зрозуміти найголовніше: вони потребують, у першу чергу, підтримки, уваги, спілкування, а вже потім солодощів та подарунків.

Вони боряться за власне гідне життя і цілком заслуговують на те, аби підкорити будь-які вершини.
Студенти висловлюють подяку закладу за теплий прийом та неймовірних діточок і бажають успіхів у подальшій роботі!