Литовські делегати спілкувалися з українськими студентами

Що стане пріоритетом для України на найближчі 10 років? Як проводилися реформи в Литві? Яким є життя литовських студентів? Відповіді на ці та інші питання в рамках публічної дискусії шукали разом студенти нашого закладу вищої освіти та представники литовської делегації.

У рамках форуму «Україна-Литва: європейський досвід» до Полтавського юридичного коледжу завітали Дарюс Скусявичюс, заступник Міністра іноземних справ Литовської Республіки, Марюс Януконіс, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні, Саулюс Лабутіс, міністр-радник, Гвідас Керушаускас, Посол з особливих доручень та Гедрюс Граніцкас, Перший секретар Литовської Республіки за участі та сприяння секретаря та в.о. голови Полтавської міської ради Олександра Шамоти.

Під час двогодинної зустрічі студенти мали змогу задати низку запитань високопоставленим гостям, дізнатися про їх політичний досвід, а також переконатися на власні очі, що Литва є справжнім другом України на міжнародній політичній арені.