Круглий стіл з протидії булінгу

Студенти науково-практичної лабораторії «Юридична клініка «Lex Qourum» долучились до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, анонсованого Міністерством юстиції України, і 17 вересня 2019 року провели круглий стіл на тему причин виникнення антисоціальної поведінки у вигляді булінгу, його ознак і сфери поширення.

20190917_163509

Студенти Непийпа Анастасія, Левченко Юлія,  Набок Віталій, Коротка Неля, Городнича Катерина висловились з приводу агресивної поведінки відносно людей з інвалідністю, чи переслідування за віком і статтю, чи нетерпимістю до ЛГБТ спільнот.

20190917_154718

Розмежували відмінність булінгу від екстремізму, тероризму, дискримінації, а також визначили юридичні ознаки булінгу, які виокремлюють його від хуліганства та інших кримінальних злочинів.  Проаналізували зміни до законодавства з протидії булінгу. Даний юридичний аналіз булінгу розміщений на сторінках науково-практичної лабораторії «Юридична клініка «Lex Qourum» у соціальній мережі FaceBook