Концерт до Дня матері «З ніжністю замість тисячі слів»

У коледжі 6 травня відбувся концерт «З ніжністю замість тисячі слів»,  який  був присвячений Дню матері.

В  Україні День Матері прийнято відзначати у другу неділю травня, адже саме в травні своїми пахощами буяє весна і дарує  нам ніжність, як мама. Це дійсно світле і радісне свято, коли всі вкотре  можуть показати свою любов до  матерів  та привітати їх з цим святом. Це свято – особливе,  адже саме мама  – найважливіша людина в житті, яка завжди зрозуміє, підтримає  і любитиме своє дитя,  не дивлячись ні на що.

У концерті активну учать взяли талановиті студенти, які навчаються в нашому коледжі. Особливо вразили виступи колективів: « Слов’янське коло», «Едельванс», «Calliente fuegо», «Lady dance». Учасники подарували всім присутнім справжнє свято.

Тож ще раз  скажімо спасибі нашим улюбленим матерям і привітаємо  їх  з  цим прекрасним весняним днем!!!