Конкурс студентських проектів з адміністративного права

Кожен студент Полтавського юридичного коледжу знає, що юриспруденція неможлива без творчості. Саме тому, викладачем адміністративного права Ромашко А.А. було проведено конкурс студентських робіт з вказаної дисципліни.

изображение_viber_2019-11-25_13-26-49

Основною метою конкурсу стало застосування студентами отриманих знань та їх інтерпретація у творчому вимірі. Поважне журі, до якого входили викладачі Полтавського юридичного коледжу, мали змогу оцінити чотири конкурсні роботи.

изображение_viber_2019-11-25_13-26-50

Студенти презентували три відео на тему «Адміністративна відповідальність» та «Види адміністративних правопорушень», а також розробили пропозиції щодо створення нового центрального органу виконавчої влади – Міністерства соціальної адаптації тінейджерів України.

изображение_viber_2019-11-25_13-26-51

Критеріями оцінювання стали креативність, рівень інформативності та змістовності, а також відповідність чинному законодавству.