«КВІТУЙ У ПІСНІ Й ДОБРИХ СПРАВАХ, ЧАРІВНА МОЛОДІСТЬ МОЯ»

Міжнародний день солідарності молоді в Полтавському юридичному коледжі студенти відзначили концертною програмою, у якій показали всі свої таланти, здібності та згуртованість.

Присутні із задоволенням дивилися танець «Дивна квітка» хореографічного колективу «Містерія», зачаровані граціозною поставою і плавними рухами рук, темпераментом учасників школи кавказьких танців «Каві Каус», жагучим танцем «Фламенко», східним танцем талановитих спокусниць.

Пісні, гуморески, жартівливі сценки та чарівні звуки скрипки доповнили свято. Виступ голови Студради – Рябухи Анни про добрі справи студентів коледжу та вручення грамот за результати роботи 2017-2018 навчального року директором коледжу Старостіною Любов Леонідівною завершили концертну програму.

Тож від щирого серця вітаємо усіх студентів з Міжнародним днем солідарності молоді, зі святом молодості та надії. Нехай у ваших молодих серцях завжди горить вогонь творчості, наснаги, Віри, Надії та Любові!