Камерний вечір « Поезією мрію та живу», присвячений Міжнародному дню поезії

Уся історія людства показує, що поетичне слово йде поруч із людиною. З давніх-давен людина використовувала дар Божий — мову — для вираження своїх емоцій. У Міжнародний день поезії в стінах Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету 21 березня також звучала поезія.

Вечір поезії у камерній та дружній атмосфері підготували студенти І курсу ( В. Набок, Є. Волик, О. Кіяшко) та ІІ курсу (А. Мартинченко). У розпалі заходу своє слово мали викладачі та студенти із глядацької зали. Опісля запропонованої композиції присутні викладачі та студенти за власним бажанням декламували рядки митців світового рівня, поєднуючи останнє зі смакуванням гарячим чаєм та різними смаколиками.

Поезія допомагає нам жити разом. Вона необхідна для встановлення діалогу між культурами та для гармонійної взаємодії між різними суспільствами.

Натхнення, яскравих рим та свіжих думок усім тим, хто має у своїй душі поетичні рядки та йде з римою життям.