Зустріч студентів Полтавського юридичного коледжу з адвокатом, партнером адвокатської компанії «Lawyer Consulting Group»

27.01.2017 до Полтавського юридичного коледжу із лекцією-тренінгом завітав адвокат, партнер адвокатської компанії «Lawyer Consulting Group» (м. Київ)  Болтік А.С. Антон Сергійович розповів студентам  третього курсу про нюанси роботи адвоката під час проведення обшуків у суб’єктів господарювання. Серед дискусійних питань, які піднімалися на заході були:

– як підготувати приміщення підприємства, установи, організації до обшуку?

– як підготувати працівників підприємства, установи, організації до обшуку?

– що робити у випадку несанкціонованого обшуку?

– які мають бути дії адвоката у випадку не допуску їх слідчими до приміщення, де проводиться обшук?

– що має робити адвокат задля убезпечення майна клієнта, у якого проводиться обшук?

– які дії адвоката після проведення обшуку у суб’єкта господарювання тощо.

Студенти були зацікавлені темою тренінгу, активно вступали у дискусію, задавали питання та безумовно отримали потрібні практичні знання.