Зустріч студентів коледжу з полтавським літератором Миколою Нечитайлом

21 вересня  у коледжі відбулася  зустріч з полтавським письменником, лауреатом літературної премії імені Панаса Мирного, багаторазовим переможцем загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», членом Полтавської спілки літераторів, публіцистом Миколою Яковичем Нечитайлом. Він є автором десяти книжок. Серед них: «Дорога до щастя», «Грішниця», «Від лісу до моря», «Перша ялинка мого дитинства», «Конячі сльози».

Книги Миколи Яковича – це сторінки його життя, життєвий досвід та мудрість, з якими автор знайомить свого читача. Митцю є про що розповісти підростаючому поколінню. Його роздуми про жінку, матір, про світле почуття кохання, поетичні рядки поетів-земляків, уривки з власних творів примусили присутніх задуматися про вічне, про найцінніше. Основний лейтмотив творчості Миколи Нечитайла – бути на землі Людиною, цінувати кожну хвилину  життя.