Зустріч з письменником В’ячеславом Васильченком

29 листопада у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара відбулася зустріч з В’ячеславом Васильченком – сучасним українським письменником, майстром детективного жанру, а також журналістом, науковцем та педагогом. У його творчому доробку романи, оповідання та навчальні посібники з української мови. Нині письменник працює над докторською дисертацією з історичної (обрядової) фразеології.

Під час зустрічі автор познайомив нас зі своїми творами та презентував свою нову книгу «Жорстокі ігри Вазельвула». У студентів нашого коледжу була гарна можливість поспілкуватися з письменником, дізнатися про його наукову діяльність, про плани на майбутнє та про сучасний стан літератури. Студенти з захватом слухали про життя письменника, про його пригоди та цікаві моменти з біографії.

Ми вдячні бібліотеці за надану нам можливість поспілкуватися з новою для нас людиною та ближче познайомитися з вітчизняною літературою та сучасним письменником.