Зустріч з начальником Управління з питань цивільного захисту Полтавської обласної державної адміністрації

Проблема безпеки життєдіяльності людини і всього суспільства нині набула особливої гостроти й актуальності. У сучасних умовах велику загрозу для здоров’я людини становлять стихійні лиха, аварії та катастрофи, хімічне, радіоактивне та бактеріологічне забруднення повітря, води, грунту й продуктів харчування, шуми, вібрації, електромагнітні поля та інші забрудники середовища, які спричиняють в організмі людей тяжкі патологічні явища, призводять до збільшення захворювань, передчасного старіння й смерті. Кожна людина повинна вміти поводити себе в різних небезпечних ситуаціях, зокрема, якщо вона відповідає не лише за своє життя, а й за життя дітей.

11 грудня відбулася зустріч викладачів Полтавського юридичного коледжу з начальником управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Стеблянком Віктором Миколайовичем, який познайомив з основними завданнями Управління, розповів про участь у реалізації державної політики у сфері цивільного захисту в Полтавській області, про організацію відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, дав рекомендації поводження в різних небезпечних ситуаціях, вказав на дії під час евакуації з навчального закладу. На завершення зустрічі Віктор Миколайович подарував кожному викладачу «Порадник з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності».