Зустріч з директором Харківського територіального управління НАБУ Юрієм Кравченком

З нагоди  святкування 9 річниці від дня прийняття фундаментального нормативно-правового акту, який визначає правові основи організації та діяльності Національного антикорупційного бюро України –  Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» до Полтавського фахового колежу завітав справжній знавець своєї справи, талановитий юрист-практик – директор Харківського територіального управління НАБУ Юрій Кравченко. Спікером була представлена яскрава доповідь на тему: «НАБУ: виклики сьогодення», яка з перших хвилин викликала жвавий інтерес серед студентів.

Кожен учасник заходу отримав прекрасну можливість із перших вуст дізнатися про:

• особливості правового регулювання діяльності НАБУ – унікального правоохоронного органу, який, співпрацюючи з низкою державних органів, ефективно протидіє корупційним кримінальним правопорушенням;
  • перелік справ, підслідних органу;
  • права та обов’язки детектива НАБУ, а також кваліфікаційні вимоги до осіб, які претендують на зайняття вказаної посади;
  • порядок повідомлення про корупційні злочини.

Насамкінець студенти зіграли в інтерактивну гру, команди-переможці отримали корисні призи за результатами змагань.

Надзвичайно приємно, що такі зустрічі в колі справжніх друзів вже стали традицією.

Висловлюємо щиру подяку команді НАБУ за активну участь у вихованні нового покоління юристів – справжніх патріотів своєї держави!