Зроби свій вибір на користь здоров’я

56744664_2339216536298425_5766504515599597568_n

2 квітня 2019 року в Полтавському юридичному коледжі відбулася зустріч студенток першого курсу з лікарем відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні Щегловою Ларисою Володимирівною. Гінеколог дитячого та підліткового віку провела зі студентами бесіди на тему: «Підліткова контрацепція» та «Вагітність у підлітковому віці, її наслідки».

Лікар професійно та доступно розповіла про можливі наслідки вагітності та аборту в ранньому віці, про різні методи, за допомогою яких можливе попередження небажаної вагітності та запобігання венеричних захворювань.

Щира розмова з Ларисою Володимирівною допомогла дівчатам зрозуміти, що потрібно цінити та берегти своє здоров’я і життя, а для цього треба обирати безпечну поведінку, дотримуватись здорового способу життя, використовувати безпечні методи контрацепції, відмовлятися від вживання алкоголю, тютюну, наркотиків.

Статеве виховання молоді – справа непроста, але життєво необхідна, бо молодь – це наше майбутнє.