Знайомство студентів з творчістю Романа Коляди

17 травня 2017 року  студенти групи ПК-31-А (куратор Корнет С.О.)  були присутні на творчій зустрічі з киянином Романом Колядою, що відбулася у рамках бібліотечного проекту «Українські акценти».

Роман Коляда – багатогранна особистість: композитор, піаніст-імпровізатор, автор поетичних збірок «Лю-мінор» (2016), «Пісні для читання»(2014). Він – директор радіо «Промінь», виконавчий продюсер на Живому радіо «Воскресіння».

На творчій зустрічі, яка відбулася у Свято-Миколаївському храмі, прозвучала поезія та авторська музика із нового сольного альбому митця «Expectancy». Творчість Романа Коляди зрозуміла і близька і людям старшого покоління, і молоді, вона  вражає, бо це – музика душі, шлях до серця людського.