«Знавці права» серед полтавських школярів

7 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права у Полтавському юридичному коледжі відбувся другий брейн-ринг «Знавці права».

Спільно з головою Координаційної ради молодих юристів, викладачкою нашого коледжу Шеховцовою Ольгою Ігорівною та Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області були організовані інтелектуальні змагання серед команд таких полтавських шкіл: навчально-виховний комплекс №16 – «Правова рада», загальноосвітня школа №28 – «Живи за правилами», загальноосвітня школа №29 – «Олімпійці», Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П. Котляревського – «Опоненти». Ведучою та авторкою питань була викладачка коледжу Пивоварська Ксенія Сергіївна.

У результаті переможцем стала команда «Олімпійці», яка і отримала подарунки від управління юстиції. А от команда, яка вийшла у фінал – «Правова рада», – отримала особливий приз: право на безкоштовне відвідування підготовчих курсів для вступу до вишу.