Звернення в.о. ректора Університету Василя Тація з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні викладачі, студенти та співробітники!

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Доленосні події, що відбувалися сім років тому, підтвердили прагнення українського народу виступити на захист демократичних цінностей і громадянських прав, утвердити свій Європейський вибір.

Революцію Гідності можна вважати проявом сили людського духу, за який громадяни сплатили велику ціну, віддавши своє життя заради свободи. Пам’ять про них змушує, навіть вимагає, невпинно рухатись уперед задля докорінних змін у державі.

Хочу побажати вам міцного здоров’я, наснаги та терпіння на довгому й непростому шляху перетворення України на правову державу, де людські гідність і життя є найвищими цінностями. Добробуту та мирного неба.

Слава Україні та її Героям!

В.о. ректора Національного юридичного університету
імені Ярослава Мудрого