Заходи до відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі

Протягом 4-10 травня 2016 року у Полтавському юридичному коледжі проводились заходи, присвячені 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті  та примирення, Дню Перемоги. У ці дні студенти та викладачі  віддавали велику шану ветеранам, які зі зброєю в руках, не шкодуючи сил, життя і здоров’я, боролися заради волі й незалежності – захищали свою родину, свій дім, свою землю, свою рідну країну і перемогли ворога.

Було проведено різні тематичні заходи.

1. Переглянуто та обговорено фільм «А зори здесь тихие» (група ПК-21-А, Корнет С.О.).
  2. Виготовлено газету до 71-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом (група ПК-13-А).
  3. Зустріч з учасниками антитерористичної операції Тарасом Конопелькою (студенти І та ІІ курсу, Полтава К.О.).
  4. Літературно-музична композиція «А музи тоді не мовчали…», присвячена Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (ПК-21-А, Корнет С.О.). Захід проведено в літературно-меморіальному музеї імені І.П. Котляревського для студентів коледжу, учнів полтавських шкіл, просто полтавців.
  5. Концерт до Дня матері «З ніжністю замість тисячі слів» (студенти коледжу, колективи: « Слов’янське коло», «Едельванс», «Calliente fuegо», «Lady dance».

культорганізатор Рідкобород-Таранова Л.В.), на якому віддано належну шану матерям воєнних часів.

1. Виготовлення маків як символів пам’яті жертв війни (групи І та ІІ курсу, вихователь Дрозд О.В.).
  2. Круглий стіл до 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі (Мирна Р.В.).
  3. Екскурсія-ретроспектива м. Полтавою (група ПК-14, Шеховцова О.І.).

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Пишаємося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України.