«Захист прав споживачів у громадських місцях»

18.04.2019 року до Полтавського юридичного коледжу завітали учні Комунального закладу “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області”. Викладач Худолій Т.І. за підтримки викладачів кафедри соціально-гуманітарних та професійно-практичних дисциплін запропонувала до уваги гостей лекцію-бесіду на тему «Захист прав споживачів у громадських місцях», де діти дізналися про свої права та способи їх захисту в магазинах, закладах харчування, супермаркетах та кінотеатрах.

3

Від заходу всі учасники отримали тільки позитивні емоції та теоретичну базу знань, необхідну, щоб уже зараз бути свідомими громадянами та відповідальними споживачами.

1

Захід проходив під гаслом «ЗНАТИМЕШ СВОЇ ПРАВА – ЗМОЖЕШ СЕБЕ ЗАХИСТИТИ! НЕ МОВЧИ.»

4

Дякуємо учням та вчителям за участь у заході та сподіваємося на злагоджену й активну подальшу співпрацю – Полтавський юридичний коледж завжди щиро радий приймати гостей!